“Nemůžeme se vrátit zpět a změnit začátek, ale můžeme začít tam, kde jsme, a změnit konec.“

C.S. Lewis

Kdo jsou mí klienti

a co říkají o mých službách?

CSR

U projektu POHO2030 jsme dlouho zvažovali, jestli Magdino poradenství je dobrá investice a nebudou nám stačit běžné a dostupné zdroje.
Každá koruna se nám vyplatila několikrát. Její zkušenosti, empatie a racionální vnímání nám ukázaly netušené možnosti jak projekt udělat konkrétní, správně čitelný a atraktivní. Když člověk poprvé vidí co opravdová spolupráce s profesionálem může znamenat je obrovskou motivací jít dál. Magdo, děkujeme že jsi a snad budeš dále součástí naší spolupráce.

Jiří Staš

MSID

Koučink

Magda je skvělá koučka s velkým srdcem a pochopením pro tebe a tvoji situaci. Rozebíraly jsme spolu prodej a můj vztah k němu. I když vím, že prodávám svoji službu, prodávám tím i sama sebe a to byla moje velká brzda.

Při povídání s Magdou jsem se cítila velice příjemně, chápaná a opečovaná.

Podívaly jsme se prodeji na zoubek ze všech možných úhlů a moje nedůvěra v prodávání své služby a mě zároveň se začala postupně uvolňovat.

Od té doby stále z naší spolupráce čerpám a ke svým poznámkách se vracím.

Magdu vřele doporučuji a ještě jednou Ti moc děkuji, za to co děláš.

Jana Raichlová

www.janaraichlova.cz

CSR

Magda nás naučila věřit své intuici a cestě k pojetí FR/PR, kterou jsme opatrně začínali prošlapávat. Dodala srdce našemu robůtkovi Vlastovi a nastavila nám skvělé zrcadlo v podobě svého koučovacího zápalu a nasazení. Její oči, rozzářené nadšením z naší prace a důraz na uvědomování si našeho prožívání jsou tím, na čem budeme stavět. 

Martina Ekrtová, finanční manažerka Home – Start ČR

Martina Ekrtová

Finanční manažerka Home - Start ČR

Koučink

S obrovskou vděčností a s mega díky píšu tyto řádky, řádky vděčnosti.
Před prvním sezením jsem si říkala, že to bude jen takové klasické co bys měla, co děláš a proč… Pochopila jsem, že Magdě nestačí moje odpovědi, začaly vylézat ven věci, které mám hodně hluboko uložené a zamknuté miliony klíčů. Naučila jsem se dívat se na sebe samotnou a do sebe samotné. Vím, že moje cesta začala a jsem obrovsky vděčná, že ji Magda otevřela.
Jsem vděčná, že ve mně probudila důvěru, díky které jsem se otevřela a to upřímně a v celé nahotě.
Děkuji, děkuji, děkuji … těším se na pokračování.

S úctou a pokorou,

Andrea Mlčochová

Sales Director Mary Kay

CSR

Před pár lety přišla Magda s nápadem, jak propojit naší firmu s neziskovou organizací Mental Café. Nápad se nám natolik líbil, že nakonec vznikla dlouhodobá spolupráce.

Vytvořili jsme limitovanou edici designových kelímků, do kterých si můžete nechat připravit lahodnou kávu nebo teplý čaj od mentálně handicapovaných zaměstnanců. Mental Café můžete potkat na všemožných akcích. Díky této spolupráci jsme si uvědomili, že být součástí projektu, který pomáhá a zároveň rozdává radost je naplňující.

Děkujeme Magdo.

Veronika Dostálová

Balmeto

Koučink

Vzhledem k organizačním změnám na pracovišti jsem se dostala do situace, kdy jsem byla bezradná, jak dál. Během koučování se mi odkrylo několik možností řešení situace, z nichž jedna se jevila jako naprosto ideální.
Další práce s koučkou se zaměřila na realizaci mého, dnes si dovolím říct, vysněného cíle!
Sama bych k tomu nikdy nedošla, přitom je to tak jednoduché a jasné! Velká zásluha patří mé koučce Magdě, která mě svým laskavým, empatickým a přitom nenásilným přístupem nastartovala k velké životní změně.
Jarmila Šnejdarová

Koučink 

Koučování s Magdou mám ráda, i když se u toho většinou dost zapotím. Vyhovuje mi její přístup – naslouchání i vedení. Je jemná a zároveň energická, dává vám pocit, že to zvládnete. 

Zároveň vím, že má obrovské zkušenosti jako manažerka, markeťačka a vedoucí neziskových projektů, takže funguje i jako výborná mentorka. Můžeme tedy mé projekty a plány probrat z více stran.

A lidsky je to člověk, který má jasné hodnoty, se kterými souzním a které obdivuji.

Julie Válková

Mentoring & networking , www.julievalkova.cz

​​Koučink

Koučovací sezení s Magdou mě donutilo jít až do jádra sebe a vydolovat ze svého nitra i nemožné. Povedlo se nám dojít k jádru pudla a nastavit si proces, který mi v daném tématu pomůže. Díky, Magdi.

Radka Jermenková

fotografka

Koučink

S Magdou jsem měla možnost mít dvě sezení a pokaždé byly na odlišné téma. Jedno pracovní a druhé osobní. U obou dokázala rozpoznat, jakou cestou vést rozhovor, jaké metody nabídnout. V její přítomnosti, i když na dálku online, jsem se cítila příjemně.

Líbilo se mi, že mě taktně vracela z většího odklonu myšlenek zpět k tomu, co jsem potřebovala řešit. Čímž i hlídala čas, aby mohl být závěr přínosný a mohla jsem se posunout dál. Oceňuji její provázanost i na neziskový sektor. Magda pomáhá sjednotit naše myšlenky a zároveň pomáhá i jiným lidem.

Hana

www.vseprochuvy.cz

CSR

Když dobří lidé dělají dobrou věc

V době uspěchané a orientované na vlastní úspěch a prospěch i úspěch obecně je úžasné, když se najdou lidé, kteří orientují své snažení ve prospěch lidí, kterým život něco vzal, nedal, kteří neuspěli nebo naopak navzdory všemu uspěli a měli to snazší díky pomoci druhých.

Není snadné zvolit si takovou pomoc jako profesní dráhu, pustit se s nadšením a odvahou na tento tenký led a natahat na ten led další nadšence a ještě zařídit a organizovat souladný tanec na křehkých krách, který přinese potřebným mnoho dobrého. 

Zdá se to být nemožné a přesto můj obraz Magdy Pátkové do tohoto scénáře bezchybně zapadá.

Z pozice kantora, který se snaží otvírat studentům i tyto dveře, děkuji Magdě za její práci.  

Mgr. Hana Velkoborská

Gymnázium O. Havlové, Ostrava - Poruba, příspěvková organizace

Mé působení v neziskových organizacích

Jsem velmi vděčná svým klientům za to, že mě posouvají dál.

Každé sezení s klientem mne obohacuje. Ať už o novou myšlenku, nový úhel pohledu, energii a hlavně utvrzení, že každý to máme tak nějak „jinak“, jedinečně. Děkuji VÁM!

… a těším se na další společné inspirující chvíle s vámi.

Vaše Madlen